O nas

Firma Majami powstała w 1989 roku, rozpoczynając swoją działalność od produkcji wyrobów czekoladowych i czekoladopodobnych. W roku 1996 miała miejsce fuzja Majami i Fabryki Cukierniczej Milko - zakładu z tradycjami, którego początki sięgają lat 50-tych. Fabryka Cukiernicza Milko od początku swojej działalności produkowała cukierki krówki według starych receptur i technologii. Wychodząc naprzeciw zainteresowaniom klientów, firma Majami uczyniła z tradycyjnych krówek swój wiodący produkt, oferowany zarówno w postaci krówki ręcznej jak i maszynowej. Krówki Majami to połączenie tradycyjnych receptur z nowoczesnymi metodami produkcji i innowacyjnymi technologiami. Dzięki wyjątkowym walorom smakowym, krówki Majami zostały docenione na rynku polskim, innych rynkach europejskich, a także przez rynek krajów arabskich. 
Profil działalności firmy jest oparty zarówno o produkty marki Majami, jak i zyskującą coraz bardziej na popularności markę własną, uznaną na rynku polskim i zagranicznym.

Obecnie Spółka koncentruje się na produkcji cukierków typu krówka, sezamków oraz mleczka w czekoladzie. 

Najnowocześniejsze metody produkcji to gwarancja idealnego smaku i najwyższej jakości potwierdzonej międzynarodowymi certyfikatami.