Kariera

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą...

Lider Zespołu

OPIS STANOWISKA:

• Organizacja i nadzór nad pracą podległego działu w celu zapewnienia terminowej realizacji planów produkcyjnych
• Prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
• Nadzór nad przestrzeganiem i poprawą obowiązujących standardów (BHP, BRC, IFS) oraz norm postępowania w podległym obszarze w zgodzie z zasadami bezpieczeństwa i etyki
• Ciągłe doskonalenie poprzez poszukiwanie i wdrażanie rozwiązań prowadzących do podnoszenia efektywności pracy, jakości produktu oraz redukcji kosztów wytwarzania i zmniejszania ilości odpadów
• Współpraca z innymi działami firmy
• Raportowanie do Kierownika Produkcji

WYMAGANIA:

• Wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe)
• Doświadczenie w zakresie obsługi maszyn i urządzeń
• Doświadczenie w zarządzaniu grupą osób
• Dokładność i nastawienie na wyniki
• Umiejętność pracy w zespole
• Otwartość na wyzwania i łatwość przystosowania się do zmian
• Doświadczenie w firmie z sektora FMCG będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@majami.pl

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 , zwana dalej Spółką, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

"Zgadzam się na przetwarzanie przez Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Specjalista ds. sprzedaży

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Uruchamianie i podtrzymywanie kontaktów handlowo- marketingowych z klientami.
  • Prowadzenie korespondencji i dokumentacji handlowej.
  • Wystawianie i wysyłka dokumentów sprzedażowych.
  • Organizacja i nadzorowanie wysyłek.
  • Przyjmowanie i rejestracja reklamacji wyrobów gotowych.
  • Sporządzanie raportów sprzedaży – w tym obliczanie wskaźników w ramach procesu komunikacji z klientem.

OD KANDYDATÓW/KANDYDATEK OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenia wyższego.
  • Praktycznej znajomości Excela.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym, zarówno w mowie jak w piśmie.

OFERUJEMY

  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku produkcyjnym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy.
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole.

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 , zwana dalej Spółką, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie  będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

Ponadto, jeśli zgadzają się Państwo na zatrzymanie CV w bazie firmy dla celów innych rekrutacji niż wskazana w aktualnym ogłoszeniu o pracę, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."

Pracownik produkcji

WYMAGANIA:

- praca przy taśmie produkcyjnej,

- sprawność fizyczna,

- dyspozycyjność,

- aktualna książeczka SANEPIDu,

- pracowitość,

- uczciwość,

- chęć do pracy.

OFERUJEMY:

- pracę w systemie dwuzmianowym,

- dobrą stawką godzinową + akord,

- możliwość rozwoju,

- stałe miejsce pracy.

więcej...