Kariera

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą...

Technolog

Spółka Majami z siedzibą w Bełchatowie, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Technolog

Zakres obowiązków:

  • Kontrola procedur, receptur i parametrów technologicznych w trakcie procesu produkcji.
  • Nadzór nad procesem wdrażania nowych produktów na Produkcji.
  • Analiza uzyskanych wyników procesu produkcyjnego oraz ewentualnych defektów procesu i wskazywanie przyczyn ich powstawania oraz proponowanie i wdrażanie działań korekcyjnych.
  • Ocena technologiczna surowców do produkcji oraz kontrola ich zużycia.
  • Przeprowadzanie prób technologicznych.
  • Udoskonalanie procesów technologicznych, wprowadzanie nowych technologii w celu redukcji kosztów i zwiększania wydajności.

Od kandydatów / kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego kierunkowego (Technologia Żywności).
  • Przy wykształceniu średnim doświadczenie co najmniej 3 lata.
  • Znajomość systemów jakości BRC, IFS.
  • Umiejętność kreatywnego myślenia.
  • Dociekliwość, dokładność.
  • Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego i poszerzania kwalifikacji.
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku produkcyjnym.
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i wiedzy.
  • Pracę w zgranym i dynamicznym zespole.

Prosimy o przesłanie aplikacji na adres: rekrutacja@majami.pl

Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883) informuję, iż: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 , zwana dalej Spółką, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: "Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)".

"Zgadzam się na przetwarzanie przez Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Ponadto, jeśli zgadzają się Państwo na zatrzymanie CV w bazie firmy dla celów innych rekrutacji niż wskazana w aktualnym ogłoszeniu o pracę, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."

Specjalista ds. kontroli jakości

Zadania na stanowisku:

  • Sprawdzanie materiałów opakowaniowych i surowców na wejściu.
  • Kontrolowanie procesów produkcji i magazynowania w ramach zapewnienia bezpieczeństwa żywności.
  • Kontrolowanie półproduktu i wyrobu gotowego.
  • Kontrolowanie identyfikacji i identyfikowalności wyrobu.
  • Kontrolowanie przestrzegania zasad GHP i GMP w zakładzie.
  • Przeprowadzanie wewnętrznych badań środowiskowych zgodnie z ustalonym planem.
  • Współuczestniczenie w rozpatrywaniu reklamacji klientów oraz reklamacji dotyczących surowców i opakowań.
  • Ocena dostawców surowców i usług.
  • Koordynowanie wysyłkami produktów gotowych do badań zewnętrznych i ocena wyników.
  • Zarządzanie kontr próbami.
  • Współuczestniczenie w procesie akceptacji nowych dostawców surowców i usług.
  • Współuczestnictwo w audytach wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Bieżący nadzór nad aktualnością dokumentów.

 Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego - kierunkowego
  • praktycznej znajomości zagadnień z branży spożywczej,
  • umiejętności organizacji pracy własnej,
  • umiejętności analitycznego myślenia,
  • sumienności,
  • skrupulatności,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • dyspozycyjności,
  • umiejętności pracy pod presją czasu,
  • mile widziane doświadczenie na analogicznym stanowisku,
  • mile widziana znajomość systemów zarządzania jakością i bezpieczeństwem żywności,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • duże możliwości rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.