Mechanik do działu utrzymania ruchu

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • utrzymanie sprawności technicznej maszyn i urządzeń wchodzących w skład procesów technologicznych
  • wykonywanie bieżących napraw, remontów oraz konserwacji maszyn i urządzeń

WYMAGANIA:

  • wykształcenie min. zawodowe, mile widziane średnie techniczne, preferowane kierunki: mechanika, elektromechanika
  • doświadczenie w pracy mechanika, elektromechanika lub na pokrewnym stanowisku;
  • dobra wiedza techniczna w zakresie mechaniki i pneumatyki
  • książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • mile widziane uprawnienia na wózek widłowy;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.
  • dyspozycyjność - gotowość do pracy w systemie III zmianowym

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na poziomie ( 5 000 -7000)
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • dofinansowanie do karnetów sportowych
  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Oferty należy składać mailowy : rekrutacja@majami.pl

Realizując obowiązek informacyjny wynikający z art. 13 i 14 Rozporządzenia PE i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych zwane dalej RODO) uprzejmie informujemy: administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 , zwana dalej Spółką, Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu prowadzenia rekrutacji i nie będą udostępniane innym odbiorcom, posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i do żądania ich usunięcia, podanie Spółce danych osobowych jest dobrowolne.

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Majami Sp.z o.o. Sp.k. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO))

"Zgadzam się na przetwarzanie przez Majami Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Bełchatowie, ul. św. A. Chmielowskiego 8 danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę."

Ponadto, jeśli zgadzają się Państwo na zatrzymanie CV w bazie firmy dla celów innych rekrutacji niż wskazana w aktualnym ogłoszeniu o pracę, prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli:

"Dodatkowo zgadzam się na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji."